KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6481221
nr 648 1221
Akvarell
signerad I, Jurena-97, interiör med kvinna och papegoja, 22x33
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 juli 2010
kl 18:08:01
350 kr
300 kr
500 kr
450 kr
600 kr
650 kr
750 kr
850 kr